SPEJL, gustaviansk, slutningen af 1700-tallet.

67213. SPEJL, gustaviansk, slutningen af 1700-tallet.

Forgyldt, ornamentik med perledekoration og æggestang. Højde 127 cm.

Senere glas, dele mangler/omarbejdet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.013