DAN LINDSTRAND. Olie på Panel, signeret.

67184. DAN LINDSTRAND. Olie på Panel, signeret.

Kystbillede, 21 x 26 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Dan Lindstrand (1904–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kystbillede, 21 x 26 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Dan Lindstrand (1904–1983)

Antal besøg: 7.874