BJÖRN JONSSON. litografier, signeret, 4 stk.

671555. BJÖRN JONSSON. litografier, signeret, 4 stk.

"Vinter ved trekanten", dateret Billedflademål ca 17,5 x 24,5 cm Rammemål ca 39 x 49,5 cm "Vinterdag", dateret Billedflademål ca 30 x 39,5 cm Rammemål ca 42,5 x 51 cm Sommerhuse med haver Mål på billedfladen ca 24 x 32 cm Mål på rammen ca 39 x 47 cm "Myggdalen" Mål på billedfladen ca 25 x 34 cm Mål på rammen ca 41,5 x 51,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.508