TASKE, "Bucket", Louis Vuitton, Frankrig. (37303).

669710. TASKE, "Bucket", Louis Vuitton, Frankrig. (37303).

Monogramlærred med detaljer i brunt læder og gult metal. Justerbare håndtag. To indvendige rum, hvoraf det ene har lynlås. Stemplet: "LOUIS VUITTON PARIS made in France".

Længde 27 cm, bredde 20 cm, højde 36 cm.

Brugsslitage. Ridser og gnider forneden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 756