TASKE, "Alma", Louis Vuitton, Frankrig (34581).

669683. TASKE, "Alma", Louis Vuitton, Frankrig (34581).

Monogramlærred med detaljer af brunt læder og gult metal. Knapper mærket "Louis Vuitton" og stemplet "LOUIS VUITTON PARIS Made in France". Foret med brunt lærred med et indvendigt rum. Længde 32 cm, bredde 16 cm, højde 23 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 1.137