VÆGUR, Mauthe, 1930'erne.

VÆGUR, Mauthe, 1930'erne.
669554. VÆGUR, Mauthe, 1930'erne.

Egetræ. Udskåret indretning. Højde ca 58 cm.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.652