ALY BEN SALEM. Olie på glas.

ALY BEN SALEM. Olie på glas.
669498. ALY BEN SALEM. Olie på glas.

Figurscene, 26x21 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Aly Ben Salem (1910–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

Figurscene, 26x21 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Aly Ben Salem (1910–2001)

Antal besøg: 800