669363. KUNST, TO DELE.
669363. KUNST, TO DELE.
Åke Holm, to gamle mænd, signeret og dateret 1970, pastel, 17x20 cm og kobberstik, Cleopatras død, efter Gaspar Netscher graveret af Jean Georges Wille, 1700-tallet, 40x29 cm.