DISPLAYSKAB, Empire-stil, 1800-/1900-tallet.

66876. DISPLAYSKAB, Empire-stil, 1800-/1900-tallet.

Fineret med mahogni. Dekoration af messinglister.
Længde 122, bredde 37, højde 222 cm.

Slitage, skab renoveret, glaslåger og ben senere mangler nogle messinglister på kam.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.164