DITTI HOOD. Gouache.

DITTI HOOD. Gouache.
668049. DITTI HOOD. Gouache.

Landskab. Signeret Hætte og dateret -76 32x46 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
668049. DITTI HOOD. Gouache.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 418