SKÅL på FOD, 2 stk, glas, "Maja", Eva Englund Orrefors, sign.

667806. SKÅL på FOD, 2 stk, glas, "Maja", Eva Englund Orrefors, sign.

Højde 10,5-17,5 cm.
Diameter 13-18 cm.

Signeret EEAL
Mærket Orrefors, Sverige.

Den mindste skål med et Kantstødt på munden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 10,5-17,5 cm.
Diameter 13-18 cm.

Signeret EEAL
Mærket Orrefors, Sverige.

Antal besøg: 655