LOFTSLAMPE med prismer sidst i det 20. århundrede.

66720. LOFTSLAMPE med prismer sidst i det 20. århundrede.

Forgyldt stel, kugleformet. Diameter C: a 35 cm.

Nogle prismer er fastgjort løst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 681