ERIK ELFVEN. Olie på lærred, signeret.

66599. ERIK ELFVEN. Olie på lærred, signeret.

Landskabsmotiver. 41 x 59 cm.

Rids kluden. Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskabsmotiver. 41 x 59 cm.

Rids kluden. Mindre farvetab.

Antal besøg: 2.066