MONICA HALLBERG. Collage.

MONICA HALLBERG. Collage.
664773. MONICA HALLBERG. Collage.

Frem mod i morgen. Monogram signeret. En verso dateret 1993 og med titlen. 15x12 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 833