Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Tæpper & tekstiler
Tæpper
ANNA GRETA SJÖQVIST. Rola ark, 240 x 167 cm, signeret AGS.
662138. ANNA GRETA SJÖQVIST. Rola ark, 240 x 167 cm, signeret AGS.
Geometrisk mønster.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Geometrisk mønster.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
405