EFVA ATTLING. Vase, "Endeless" med sølvring, Orrefors.

661178. EFVA ATTLING. Vase, "Endeless" med sølvring, Orrefors.

Højde 30 cm Signeret Orrefors EA.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Efva Attling (Født 1952)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Efva Attling (Født 1952)

Antal besøg: 1.274