ROJ FRIBERG. Litografi.

ROJ FRIBERG. Litografi.
661172. ROJ FRIBERG. Litografi.

Ved spisebordet, signeret, 41x46 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Roj Friberg (1934–2016)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Roj Friberg (1934–2016)

Antal besøg: 1.252