MERKEL. HAGGEVÆR MODEL 8 kal.12.

659412. MERKEL. HAGGEVÆR MODEL 8 kal.12.

Tønde længde 71 cm. Venstre løb med fuld boring og højre løb med 3/4. Automatisk sikring. Flammehærdet bundkøler med gravering, signalstift, tophåndtag, dobbeltudløser, plastikbagdæksel og remclips.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 6.019