TV/STEREO BÆNK, Bang Olufsen, 1900-tallet.

659247. TV/STEREO BÆNK, Bang Olufsen, 1900-tallet.

Malet træ, lakeret og forkromet metal. Bænkben med plads til skjulte kabler. Længde 158. Bredde 44 Højde 58 cm.

Have på. Ridser og mærker. Krakeleret maleri. Afvisning inde på hylde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.438