GUNNAR ÖDMAN. Blandede medier.

658932. GUNNAR ÖDMAN. Blandede medier.

Komposition, signeret Ödman, 64x80 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.062