KOLLEKTIONSDESIGN, 6 dele, 1900-tallet.

657214. KOLLEKTIONSDESIGN, 6 dele, 1900-tallet.

Højde 5-9 cm Skål Rörstrand I Persson Kop med underkop B& G Gipshoved Plastikskål Bernadotte og 2 hunde.

Brugsslitage, plastskål med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 296