LOFTSLAMPE med prismer, 20. århundrede.

65587. LOFTSLAMPE med prismer, 20. århundrede.

Messingramme ophængt med prismer, 6 elektriske lyspunkter, diameter 46 cm.

Brugsslitage, messing med pletter, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 671