HINK med LÅG, 20. århundrede.

HINK med LÅG, 20. århundrede.
65575. HINK med LÅG, 20. århundrede.

Diameter 20 cm, højde 25 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 20 cm, højde 25 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 738