LYSSPAL, messing, Sölve Carlsson, Helsingborg.

654714. LYSSPAL, messing, Sölve Carlsson, Helsingborg.

Højde 38 cm.
Mærket Sölve Carlsson, Helsingborg.

Brugsslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 38 cm.

Brugsslitage og ridser.

Antal besøg: 1.532