AXEL BERNHARDSSON. Træ figur.

AXEL BERNHARDSSON. Træ figur.
654418. AXEL BERNHARDSSON. Træ figur.

Signeret og dateret 1921, længde 20,5 cm, højde 17 cm.

Brugt slirage, der mangler et stykke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.623