CARL JOHAN TRYGG. Træfigur, 1925.

653892. CARL JOHAN TRYGG. Træfigur, 1925.

Højde 23 cm, signeret CL Trygg, og dateret 1925.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 956