AXEL LIND. Olie på Panel, signeret.

65320. AXEL LIND. Olie på Panel, signeret.

Skovstjerne, 55 x 68 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Axel Lind (1907–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

Skovstjerne, 55 x 68 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Axel Lind (1907–2011)

Antal besøg: 1.344