BORDPENDUL, forgyldt metal og alabast.

65309. BORDPENDUL, forgyldt metal og alabast.

Højde 48 cm, værk mærket Ouro a Paris.

Alabast del mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alabast del mangler.

Antal besøg: 1.249