RIFLE CASE, læder, 20. århundrede.

652085. RIFLE CASE, læder, 20. århundrede.

Signeret Per Olavpihl, længde 120 cm.

Skader, slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skader, slitage.

Antal besøg: 1.284