JACK LEMBECK. Blandede medier. Signeret og dateret 1982.

65169. JACK LEMBECK. Blandede medier. Signeret og dateret 1982.

Sammensætning. 103 x 75 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Plexiglas med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammensætning. 103 x 75 cm.

Antal besøg: 1.644