ERNST BILLGREN. Farvelitografi. Signeret og nr. 53/150.

65167. ERNST BILLGREN. Farvelitografi. Signeret og nr. 53/150.

Blåt vidne. 51 x 71 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Ernst Billgren (Født 1957)

Få foretaget en gratis vurdering!

Blåt vidne. 51 x 71 cm.

Kunstner/designer

Ernst Billgren (Født 1957)

Antal besøg: 1.886