Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gästriklands Auktionskammare
Møbler
Sofaer og siddegrupper
651598. SOFABORD, fineret med valnød, Model 1500, Westbergs Möbler, Tranås, midten af det 20. århundrede.
« Tilbage til genstanden