HOWARD SOFA, med dunpuder Længde 250 cm.

650875. HOWARD SOFA, med dunpuder Længde 250 cm.

Sofa Howard med dunpuder Længde 250 cm Dybde 85 cm.

Mangler polstring, beskadiget stof under sofaen, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.624