CHIFFONJÉ, anden halvdel af 1800-tallet.

650180. CHIFFONJÉ, anden halvdel af 1800-tallet.

Længde 109 cm, dybde 45 cm, højde 118 cm.

Finerskader, slitage, ridser og mærker.
Liste mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Liste mangler.

Antal besøg: 236