SALT- og PEBERSTRØDER, 4 par, keramik samt glas og metal, bl.a. Goebel.

649800. SALT- og PEBERSTRØDER, 4 par, keramik samt glas og metal, bl.a. Goebel.

Højde 7-12 cm.

Der mangler kork til et par sprinklere. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 7-12 cm.

Antal besøg: 292