OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Barn med kanin, olie på lærred, signeret Rózsa Kórmoly, Østeuropa.

648730. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Barn med kanin, olie på lærred, signeret Rózsa Kórmoly, Østeuropa.

61 x 51 cm.
Mangler ramme!

Manglende ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

61 x 51 cm.
Mangler ramme!

Manglende ramme.

Antal besøg: 516