Kuffert, United Colors of Benetton.

64817. Kuffert, United Colors of Benetton.

Rød, grøn, gul og blå. Ca 62x70 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 6.623