EINAR BAGER. olie på lærred "The Gate" signeret.

647008. EINAR BAGER. olie på lærred "The Gate" signeret.

54 x 60.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

54 x 60.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.845