BORDUR, 18/1900-tallet.

BORDUR, 18/1900-tallet.
643265. BORDUR, 18/1900-tallet.

I form af en portal med søjler.
Sortfarvet træ og detaljer / indlæg af forgyldt messing. Emaljeret urskive. Nøgle tilgængelig. Længde 25, bredde 8, højde 46 cm.

Skader på urskiven, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 380