SPISESUMSGRUPPEN, eg, barokstil, 20. århundrede.

643159. SPISESUMSGRUPPEN, eg, barokstil, 20. århundrede.

Bord, 2 stelstole, 6 stole og 3 indsatsbrædder Bordlængde 149, bredde 110, højde 79 cm, 2 indsatsbrædder bredde 29, en indsatsbræt bredde 19 cm.

2 knopper mangler, slid på polstringen, pletter på bordpladen og finerskader i skillerevnen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 880