642679. VASER, SKÅLE mm., glas, 12 dele, Mona Morales, Bertil Vallien, Göran Wärff.
Vase, Bertil Vallien, signeret Boda B Vallien 42663. Højde 10.
Skål, Bertil Vallien, signeret Boda B Vallien 57823. Højde 7,5 diameter 11,5.
Skål/askebæger, Sigurd Persson, signeret Kosta 76710 SIGP. Diameter 9,5.
Cigarettænder, signeret Kosta 97130. Højde 8.
Bogtryk/skulptur med fugledekor. Diameter 9.
Svin, 3 stk, Mona Morales, Kosta, heraf 2 stk sign. Højde 4-5.
Lysestager, et par, Göran Wärff, en signeret Kosta 67045 Wärff. Højde 9,5.
Vase, signeret Kosta 44334. Højde 11.
Vase, signeret Kosta 47409. Højde 10,5 cm.
Askebæger med stødmærke. Brugsslitage.