SKAB, med smålandske stjerner, 1800/2000 årh.

642580. SKAB, med smålandske stjerner, 1800/2000 årh.

Todelt. Overskab 1800-tallet, underskab 1800/2000-tallet. Højde 207, bredde 84, dybde 33 cm.

Renoveret, omarbejdet, en liste mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 475