JONINA LARA EINARSDOTTIR. Serigrafi.

640633. JONINA LARA EINARSDOTTIR. Serigrafi.

Landskab, signeret og dateret 1979, nummereret 3/30, 29x23 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.522