Vase signeret "Strömberghyttan B 940" højde 13 cm.
Vase usigneret 13 cm.
2 billedhuggeren i form af ansigter stemplet Orrefors 12 og 16,5 cm.
Skulptur med lysestage Renate Stock Sea glasvarer signeret 15 cm.
Vase usigneret 13 cm.