OKÄND KONSTNÄR. engelske soldater.

638809. OKÄND KONSTNÄR. engelske soldater.

Akvarel. engelske soldater. Indrammet og glaseret. Underskrevet. 200 X 140 mm.

Brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor.

Antal besøg: 664