SKÆNK, med løvepoter, 20. århundrede.

63829. SKÆNK, med løvepoter, 20. århundrede.

Nøgle fås, længde 131, bredde 50, højde 64 cm.

Slitage, skader/revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, skader/revner.

Antal besøg: 1.559