637926. DESIGNER PENDEL signeret OLY.
Designervedhæng lavet af solidt 925 sølv og stemplet, plus designersignet OLY for Burkhard + Monika Oly.
Vedhæng på kæde fra "Labyrinth" serien med organisk mønster og ægte grå Akoya perle.
Længde 4,5 cm, bredde 3,5 cm, Akoya perle diameter 7,5 mm, kædelængde 78 cm, vægt 41,3 g.
Designersmykker fra det eftertragtede mærke OLY i rigtig god stand.