Tallerkener, Orientalske, 19.-20. århundrede.

637534. Tallerkener, Orientalske, 19.-20. århundrede.

2 stk 13,5 cm i diameter, 22 cm i diam, 30,5 cm i diam og 31 cm i diam.

Aldersrelateret slitage, lejlighedsvis malingafslag på den næststørste tønde, lejlighedsvis misfarvning, malingslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 552