PABLO PICASSO. Litografi.

PABLO PICASSO. Litografi.
636951. PABLO PICASSO. Litografi.

"La dance du Burger", signeret og dateret 17.21.59.
51x46 cm.

Glas mangler, passe-partou med ridser.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

51x46 cm.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besøg: 879