SKÅL, stentøj, Gunnar Nylund, Rörstrand, sign.

635894. SKÅL, stentøj, Gunnar Nylund, Rörstrand, sign.

Brun og grønlig cembaloglasur.
Signeret GN Sweden ARO.
Længde 10,5 cm, højde 5 cm.

Produktionsfejl på kant.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret GN Sweden ARO.
Længde 10,5 cm, højde 5 cm.

Produktionsfejl på kant.

Antal besøg: 5.415